BlizzCon 2017 Tarihleri Duyuruldu! -

BlizzCon 2017 Tarihleri Duyuruldu!
Mar
15

BlizzCon 2017 Tarihleri Duyuruldu!

Önceki Makale
Sonraki Makale

Blizzard’ın her yıl gerçekleştirdiği en büyük etkinlik olan BlizzCon, bu sene Anaheim Convention Center’da kasım ayı başlarında gerçekleşecek. 

Blizzard’ın 2 günlük oyun bazlı convention etkinliği yaklaşıyor. BlizzCon 3 ve 4 kasımda, Kaliforniya’daki Anaheim Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Fiyatlar Belli Oldu!

Fiyatları 199 dolar olarak belirlenen biletler, Türkiye saatiyle, 5 nisanda saat 9:00’da ve 8 nisanda saat 12:00’da olmak üzere 2 kademede satışa sunulacak. Geçen sene, BlizzCon öncesi, bir Overwatch ligi ve Meksika’lı korsan Sombra duyurulmuştu. Etkinlikle ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı, ancak bütün BlizzCon’larda Blizzard oyunlarının -World of Warcraft, StarCraft, Hearthstone, Diablo, Heroes of the Storm ve Overwatch- yanı sıra paneller, rekabetçi turnuvalar ve cosplay etkinlikleri önemli bir yer tutmakta.

Etkinliğe katılamayan Blizzard fanları, her gün olayları, dijital ortamlardan takip etmelerine imkan sağlayan sanal biletler alabilecek.  Gösteri yaklaştıkça içerik ve sanal biletlerle alakalı daha fazla bilginin açıklanması da bekleniyor.

Önceki Makale
Sonraki Makale

Yorumlar