CS:GO, PUBG, Overwatch, Hearthstone ve Daha Fazlası QP Bilişim Standında! -

CS:GO, PUBG, Overwatch, Hearthstone ve Daha Fazlası QP Bilişim Standında!
Eyl
11

CS:GO, PUBG, Overwatch, Hearthstone ve Daha Fazlası QP Bilişim Standında!

Önceki Makale
Sonraki Makale

Geçtiğimiz yıldan bu yana ülke pazarında başta oyuncu bilgisayarları olmak üzere, Steelseries, Razer, Roccat, Microsoft ve Cherry gibi başarılı markaların ürünlerini oyuncularla buluşturan QP Bilişim, 2017 GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nda oyuncularla buluşacak.

GameX 2017’de QP Bilişim’in sürpriz hediyelerine hazır mısınız?

Yüksek performanslı bilgisayarların yanı sıra kaliteli oyuncu ekipmanlarıyla fuardaki yerini alacak olan QP Bilişim, CS:GO, PUBG, Overwatch, Hearthstone ve GTA gibi oyunları oynanabilir olarak sunacak. Ayrıca çekilişle oyunculara birçok sürpriz hediye dağıtılacak. Ziyaretçilerin bu hediyelere ulaşması için yapmaları gerek tek şey, basit bir form doldurarak sosyal medya hesaplarında yayınlayıp çekilişe katılmaya hak kazanmak  olacak.

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin, oyun ve eğlence dünyasının lider firmalarının yer aldığı GameX 2017’ye katılmak isteyenler, günlük 10 TL’ye veya kombine olarak 4 gün için 30 TL’ye satışa sunulan biletlerini  www.gamex.com.tr, www.biletino.com ve fuarın açık olduğu günler kapı gişesinden temin edebilecekler. İş Bankası Maximum Kart ile alınacak online ziyaretçi biletleri %50 indirimli olacak.

GameX 2017 Online Bilet Satışlarında İş Bankası Maximum Kart’a %50 İndirim!

Önceki Makale
Sonraki Makale

Yorumlar