Fnatic DreamHack Summer Turnuvasına Davet Edildi -

Fnatic DreamHack Summer Turnuvasına Davet Edildi
May
18

Fnatic DreamHack Summer Turnuvasına Davet Edildi

Önceki Makale
Sonraki Makale

fnatic, 17-19 Haziran’da yapılacak olan DreamHack Open Summer 2017’ye davet edildi. 

Takım sıralamasında 11. sırada yer alan fnatic, bu yaz 4.sü İsveç’teki Jönköping’de yapılacak olan, DreamHack turnuvaları serisinin yaz ayağında 100,000$ için yarışacak. 

fnatic, ESL Pro League turnuvasını da 4. sırada tamamlamıştı. İsveç’teki turnuvaya gitmeden önce ise Dallas, Texas ve USA’da Sezon 5 finallerine katılacak. 

fnatic şu an davet edilen 3. takım. SK ve Gambit DreamHack Open Summer için davetiyelerini almıştı. 3 takım daha davet edilecek ve son 2 takım Avrupa ve Kuzey Amerika finalistlerinden seçilecek. Şimdilik listenin genel hali şu şekilde:

SK – Gambit – fnatic – Davet Slotu 4 – Davet Slotu 5 – Davet Slotu 6 – EU Finalisti – NA Finalisti

Herkese açık turnuva 20 Mayıs’ta 512 slotla başlayacak olup, 21 Mayıs’ta da kapalı turnuva başlayacak. Her iki turnuvada ilk 4’e giren takımlardan oluşan 8 takımlık bir eleme usulü turnuva gerçekleştirilecek. Buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kayıt için ESEA’nın websitesine göz atabilirsiniz.

 

LoL | MSI Ödül Havuzu

Takip Ediniz

Tolga Öztürk

İş Geliştirme Müdürü at Rönesans Fuarcılık A.Ş.
Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.
Takip Ediniz
Önceki Makale
Sonraki Makale

Yorumlar