NBA 2K E-Spor Liginin Logosu Belli Oldu | GameXNoW.com

NBA 2K E-Spor Liginin Logosu Belli Oldu!
Ara
18

NBA 2K E-Spor Liginin Logosu Belli Oldu!

Önceki Makale
Sonraki Makale
NBA; profesyonel e-spor ligi NBA 2K League’in resmi logosunu tanıttı. NBA’in renklerini, şeklini ve yazı tipini taşıyan logodaki basketbol topu deseni, NBA 2K oyuncuları arasındaki ortaklığı temsilen tasarımın merkezinde yer alıyor.

NBA’in, online basketbol ligi oyunu NBA 2K ile birlikte hayata geçirdiği NBA 2K Liginin resmi logosu da hazır. NBA 2K League logosu, Amerikan Ulusal Basketbol ligi NBA’in logosunun renklerini, şeklini ve yazı tipini içeriyor.

1513072056_2kleaguelogo

NBA logosunda bulunan insan silüeti, ligin kapsayıcı doğasını, her ülkeden genç-yaşlı, erkek-kadın herkesi yansıtıyordu. RARE Design tarafından tasarlanan NBA 2K League logosunda bulunan basketbol topu deseni ise; tüm NBA 2K oyuncuları arasındaki ortaklığı temsil ettiği için tasarımın merkezinde yer alıyor.

Ligde yer alacak 17 takımın tamamı da bu hafta kendi logolarını tanıtacak.

Buraya tıklayarak NBA 2K League logo tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

1

NBA 2K League Hakkında

NBA 2K League, NBA ve Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO) tarafından kurulan profesyonel bir spor ligidir. 2018’de başlayacak olan lig, dünyanın en iyi NBA 2K oyuncularına sahip olması bekleniyor. Ligin 17 takımının her biri, normal sezon oyunları, turnuvaları ve play-off’ları bir arada oynayarak diğer takımlara karşı 5e5 oyunda eşsiz karakterler olarak yarışmaya hazırlayacaklar. Lig, 2018 yılının başında denemelere ev sahipliği yapacak ve ardından Mart ayında bir taslak ve Mayıs ayında sezonun kapanacağı açıklandı. NBA 2K Ligi hakkında daha fazla bilgi için, www.NBA2KLeague.com adresini ziyaret edin.

 

DrDisrespect Twitch’i Bırakıyor Mu?

Emrecan Üzüm

Emrecan Üzüm

Author at GameXNow
Oyun oynamak, yazmak ve keman çalmaktan hoşlanan, öğrenmeye hevesli bir öğrenci.
Emrecan Üzüm

Latest posts by Emrecan Üzüm (see all)

Önceki Makale
Sonraki Makale

Yorumlar