Steam Kış İndirimleri'nde 20TL Altında Düşen En İyi 5 Oyun!

Steam Kış İndirimleri’nde 20TL Altına Düşen En İyi 5 Oyun!
Ara
27

Steam Kış İndirimleri’nde 20TL Altına Düşen En İyi 5 Oyun!

Önceki Makale
Sonraki Makale

Merbabalar GameXNow okurları, 4 Ocak tarihinde sonlanacak Steam Kış İndirimleri’nin neredeyse ortasındayız. Bugün çoğu cüzdan için uygun olan ve kaliteli olduğunu düşündüğümüz, Steam Kış İndirimleri’nde 20TL altına düşen oyunları derledik, umarız beğenirsiniz!

1- TARTARUS (12,80 TL -60%)

Yeni nesil oyunlara göre iyi grafikleri, bizi çok derinden etkileyecek atmosferi ve olağan üstü aksiyon öğeleri ile bizlere mükemmel bir oyun deneyimi yaşatan. Bunlar yetmezmiş gibi Türk yapımı olarak bizi gururlandıran Abyss Gameworks yapımı 22 Kasım 2017 tarihinde çıkan oyun, orijinal fiyatının 60% altında bizlere sunuluyor.

Screenshot_Saturday_001

2- Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (15,60 TL -40%)

Gözlerimizi kamaştırarak izlediğimiz fiziği ve mükemmel grafikli takım oyunu odaklı olan ve Ubisoft tarafından Aralık 2015 tarihinde yayınlanan oyunumuz fiyatının 40% altında bizlere sunuluyor.

gnhd9nzetuxy

3- The Long Dark (13,75 TL -75%)

Bir felaket sonrasında yaşadığımız bölgede hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz, mükemmel atmosfer ve oynanışa sahip kar temalı olan ve Hinterland Studio Inc. tarafından 1 Ağustos 2017 tarihinde çıkarılan oyunumuz fiyatının 75% altında bizlere sunuluyor.

longdark

4- Rocket League (18,60 TL -40%)

Fiziklerine ve olağan dışı farklı yapısına hayran kaldığımız, üst düzey arabalar ile futbol oynamaya çalıştığımız, bunlar yetmezmiş gibi uçarak hava toplarına kalkabildiğimiz ve Psyonix, Inc. yapımı 7 Temmuz 2015 tarihinde çıkan oyunumuz fiyatının 40% altında bizlere sunuluyor.

H2x1_NSwitchDS_RocketLeague_image1600w

5- Europa Universalis IV (14,75 TL -75%)

Bir devletin askeri, idari, ekonomik, politik ve bunların yanı sıra birçok unsurun tamamen yönetimimiz altında olduğu, devleti karanlık çağlardan çıkarıp imparatorluk haline getirme odaklı olan, Paradox Interactive yapımı ve 13 Ağustos 2013 tarihinde çıkmasına rağmen fiyatından ve şanından ödün vermeyen oyunumuz fiyatının 75% altında bizlere sunuluyor.

maxresdefault

PUBG SONUNDA ERKEN ERİŞİMDEN ÇIKTI!

Emrecan Üzüm

Emrecan Üzüm

Author at GameXNow
Oyun oynamak, yazmak ve keman çalmaktan hoşlanan, öğrenmeye hevesli bir öğrenci.
Emrecan Üzüm

Latest posts by Emrecan Üzüm (see all)

Önceki Makale
Sonraki Makale

Yorumlar