EU LCS ekibi Unicorns of Love'da ayrılık! | GameXNow.com

Unicorns of Love’da Ayrılık Rüzgarı!
Eki
23

Unicorns of Love’da Ayrılık Rüzgarı!

Önceki Makale
Sonraki Makale
Sosyal Medya
Sosyal Medya

Avrupa LCS takımlarından Unicorns of Love, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile takım menejeri Romain Bigeard ile yollarını ayırdı.

Avrupa sahnesinin şüphesiz en renkli kişiliğine sahip olan Romain, neşeli tavırları, komik röportajlarıyla birlikte UOL markası ile özdeşleşmiş birisi haline gelmişti. Yaklaşık 2 sene önce UOL ekibine katılan ve takımın kaotik oyun tarzını benimsemesinde büyük etmeni olan Romain, şu sözlerle birlikte takımdan bağını kestiğini açıkladı.

“Bugün yeni maceralara sürünlemek ve yeni şeylerle yüzleşmek adına Unicorns of Love’dan ayrılıyorum. Kimsenin reddetemeyeceği tarzda bir teklif aldım, ben de kabul ettim. Benim için büyük bir adım oldu ve doğru bir seçim yaptığıma inanıyorum.”

romain-uol

Romain’in bir diğer durağının neresi olacağı hakkında herhangi bir açıklama yok ancak görünen o ki böyle bir karakteri kim UOL’dan alıp takımına kattıysa taraftarlar açısından büyük bir başarı kazanmış olacak. Diğer yandan Unicorns of Love Romain’in büyük boşluğunu dolduracak yeni bir takım menejeri arıyor.

WORLDS 2017’DE YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI BAŞLIYOR!

Önceki Makale
Sonraki Makale

Yorumlar