WESG 2016 Maç Programı Açıklandı -

WESG 2016 Maç Programı Açıklandı
Oca
07

WESG 2016 Maç Programı Açıklandı

Temsilcilerimiz Dark Passage ve Space Soldiers’ın da mücadele edeceği ve toplam $1.500.000’luk ödül havuzuna sahip olan, 12-15 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek WESG Finalleri’nin maç programı belli oldu.

Toplam 24 takımın yer alacağı şampiyonada, takımlar 4 grupta mücadele edecek. Grupları ilk sırada bitiren takımlar direk olarak çeyrek finallere yükselirken, 2. ve 3. sırada yer alan takımlar diğer çeyrek final pozisyonları için karşı karşıya gelecek. WESG’de şampiyonluğa ulaşan takım $800.000’lik büyük ödülün sahibi olurken 2. takım $400.000, 3. olan takım ise $200.000’in sahibi olacak.

Temsilcilerimizden Space Soldiers’ın grup aşamasındaki ilk rakibi Tayland ekibi Signature olurken, Dark Passage’ın ilk rakibi ise Meksika ekibi QuetzaL oldu. Temsilcilerimize şimdiden başarılar diliyoruz.

WESG Grupları

WESG Finalleri maç programı ise şöyle (TSİ):

12 Ocak Perşembe

06:30     Selfless  vs.  TyLoo    
06:30     JYP  vs.  Ukraine    
06:30     DarkPassage  vs.  QuetzaL    
06:30     Space Soldiers  vs.  Signature    
06:30     Kinguin  vs.  FIVE    
06:30     GODSENT  vs.  Bravado    
08:30     .Russia  vs.  Virtus.pro    
08:30     TeamOne  vs.  Epsilon    
08:30     subtLe  vs.  EnVyUs    
08:30     K23  vs.  rEAK    
08:30     iGame.com  vs.  VG.CyberZen    
08:30     Colombia  vs.  ENZO    
10:30     Space Soldiers  vs.  Kinguin    
10:30     Signature  vs.  Bravado    
10:30     FIVE  vs.  GODSENT    
10:30     Selfless  vs.  JYP    
10:30     DarkPassage  vs.  Ukraine    
10:30     QuetzaL  vs.  TyLoo    
12:30     K23  vs.  VG.CyberZen     
12:30     rEAK  vs.  ENZO    
12:30     iGame.com  vs.  Colombia    
12:30     Epsilon  vs.  EnVyUs    
12:30     Virtus.pro  vs.  subtLe    
12:30     .Russia  vs.  TeamOne    
14:30     Kinguin  vs.  GODSENT    
14:30     Signature  vs.  FIVE    
14:30     Space Soldiers  vs.  Bravado    
14:30     Selfless  vs.  Ukraine    
14:30     JYP  vs.  QuetzaL    
14:30     DarkPassage  vs.  TyLoo    

13 Ocak Cuma

06:30     Epsilon  vs.  subtLe    
06:30     .Russia  vs.  EnVyUs    
06:30     Virtus.pro  vs.  TeamOne    
06:30     K23  vs.  ENZO    
06:30     rEAK  vs.  iGame.com    
06:30     Colombia  vs.  VG.CyberZen    
08:30     TyLoo  vs.  Ukraine    
08:30     JYP  vs.  DarkPassage    
08:30     Selfless  vs.  QuetzaL    
08:30     Space Soldiers  vs.  FIVE    
08:30     Signature  vs.  GODSENT    
08:30     Kinguin  vs.  Bravado    
10:30     Virtus.pro  vs.  EnVyUs    
10:30     TeamOne  vs.  subtLe    
10:30     .Russia  vs.  Epsilon    
10:30     K23  vs.  Colombia    
10:30     rEAK  vs.  VG.CyberZen    
10:30     iGame.com  vs.  ENZO    
12:30     FIVE  vs.  Bravado    
12:30     Space Soldiers  vs.  GODSENT    
12:30     Signature  vs.  Kinguin    
12:30     Selfless  vs.  DarkPassage    
12:30     JYP  vs.  TyLoo    
12:30     QuetzaL  vs.  Ukraine    
14:30     VG.CyberZen  vs.  ENZO    
14:30     K23  vs.  iGame.com    
14:30     rEAK  vs.  Colombia    
14:30     .Russia  vs.  subtLe    
14:30     Virtus.pro  vs.  Epsilon    
14:30     TeamOne  vs.  EnVyUs

14 Ocak Cumartesi

06:00    Karar Maçları  
09:00    Çeyrek Final #1 ve #2    
12:00     Çeyrek final #3 ve #4

15 Ocak Pazar

06:00    Yarı Final #1 ve #2    
09:00    Üçüncülük Maçı   
13:30    Final

Yorumlar